Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Odkurzacz robot sprzątający Proscenic 800T

399,00 zł
Brutto
Ilość

PROSCENIC Robot sprzątający 800T

Odkurzacz bezprzewodowy Proscenic doskonale radzi sobie z włosami i kurzem. Idealnie nadaje się dla posiadaczy zwierząt.

Masz duży dom? To sprzątanie podłóg jest prawdziwą torturą. Najpierw odkurzanie, potem mycie, a do tego schody, meble i inne przeszkody. Masz już dosyć niekończącej się udręki z miotłą i mopem? To koniecznie sprawdź, jak w tym wszystkim wyręczy Cię robot odkurzający Proscenic 800T. W ciągu ostatnich kilku lat samoczynne odkurzacze przeszły ogromną zmianę. Wcześniej były jedynie błądzącym po podłodze pojemnikiem na śmiecie. Proscenic 800T udowadnia, że współczesne inteligentne roboty odkurzające mają niską cenę i bardzo wysokie możliwości.

Przed Tobą jedno z najwydajniejszych narzędzi do sprzątania całego domu. Wszystko, co do tej pory trzeba było robić ręcznie, wykona za Ciebie całkowicie autonomiczny robot. Nie musisz go włączać ani wyłączać, nie musisz nim sterować i nie przejmujesz się schodami czy przeszkodami. Dzięki zaawansowanym czujnikom z łatwością zapomnisz, że o czystość w całym Twoim domu dba robot odkurzający Proscenic 800T.

Urządzenie odkurza i myje każdą płaską powierzchnię. Jeżeli chcesz pozbyć się piasku, sierści czy kurzu z podłogi, to wkładasz odpowiedni pojemnik, a jeśli chcesz umyć podłogi, to sięgasz po dedykowany zbiornik i napełniasz go wodą. Aż 2000 paskali siły ssącej sprawia, że wszystkie śmiecie zostaną wessane – to tyle samo, ile mają tradycyjne odkurzacze. A zbiornik mieszczący 350 mililitrów wody pozwoli Ci umyć wszystkie podłogi.

Z poziomu telefonu komórkowego możesz regulować, ile wody odkurzacz zużyje na mycie podłóg. DO wyboru masz trzy poziomy. Pojemnik na śmiecie ma aż 600 mililitrów pojemności, czyli dwa razy więcej niż inne tego typu urządzenia. A najlepsze jest to, że Proscenic 800T sam kontroluje, gdzie już jest czysto, a gdzie dopiero należy posprzątać.

Producent przewidział absolutnie wszystko. Wysokość odkurzacza to mniej niż 8 centymetrów, dzięki czemu posprząta pod wszystkimi meblami. Nie musisz pamiętać o jego włączaniu, bo wystarczy raz ustawić harmonogram pracy, a odkurzacz sam zacznie sprzątać. Również sam wróci na miejsce, gdy ukończy sprzątanie lub gdy wyczerpie się jego bardzo duża bateria. A głośność? Robot odkurzający Proscenic 800T pracuje z głośnością 56 decybeli – to mniej niż zwykła cicha rozmowa w cztery oczy

Sterowany aplikacją i głosowo dzięki głośnikowi Alexa - Odkurzacz automatyczny Proscenic 800T jest sterowany głosowo poprzez Alexę i aplikacją z telefonu. Kontrola z aplikacji - po prostu mów do odkurzacza lub połącz się z nim za pośrednictwem Wi-Fi. Twój robot będzie działał tak, jak potrzebujesz. Możesz łatwo planować czas sprzątania i wybierać tryby czyszczenia, monitorować stan czyszczenia, zatrzymać odkurzanie i cieszyć się wygodą zautomatyzowanych prac domowych. Posprzątaj podłogi w dowolnym miejscu i czasie.
Elektryczny zbiornik na wodę - Odkurzacz Proscenic 800T ma elektryczny zbiornik na wodę. W aplikacji możesz kontrolować ilość zużywanej wody (niska, umiarkowana, wysoka) według własnego uznania. Konstrukcja z zaawansowaną technologią sterowania mikroelektronicznego nie pozwala na utratę wody podczas ładowania. Poza tym wprowadzono automatyczne nawilżanie mopa na twardej podłodze, dzięki czemu mop jest bardziej wydajny i niezawodny.
56 dB Ultra ciche mycie na mokro - Redukuje hałas i optymalizuje go podczas pracy w trybie mopa na mokro, ponieważ wentylator ma wyjątkowo cichą konstrukcję. Nic nie przeszkodzi w odpoczynku, gdy 800T działa. Wnosi relaks i zadowolenie do twojego życia.
Wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 350 ml - Idealny do czyszczenia wielu podłóg w domu, dzięki czemu możesz cieszyć się całkowicie czystym domem po jednym cyklu.
Duża moc ssąca - Dzięki mocy ssącej wynoszącej 2000 paskali i dwóm szczotkom bocznym odkurzacz może z łatwością zbierać cząstki, brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt domowych na twardych podłogach i dywanach. Możesz wybierać różne tryby odkurzania, aby uzyskać najwyższą czystość. Nadaje się do wielu rodzajów podłóg, takich jak drewno, płytki i dywany.
Ściana magnetyczna - Ściana magnetyczna pozwalająca zatrzymać robota odkurzającego w określonym obszarze i zapobiega wyjeżdżaniu do innej części domu. Może to znacznie poprawić efektywność odkurzania. Dla rodzin z dużym domem jest to niezbędna cecha.

Specyfikacja

Bateria: 2500 mAh

Siła ssąca: 2000Pa

Pojemnik na kurz: 600 ml

Zbiornik wodny: 350 ml

Czas pracy: 100-130 minut

Czas ładowania: 5 godzin

Rozmiar - 33 x 33 x 7,6 cm

Waga - 2,7kg

Sprzęt pochodzi ze zwrotów konsumenckich oraz z wystaw - klasa A. Może mieć podniszczone kartony.
W skład zestawu wchodzi robot, stacja dokująca, zasilacz, pojemniki na kurz oraz na wodę, ściereczka mopująca.

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Marka-Proscenic

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Kolor-dominujacy-srebrny-szary

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Typ-akumulatora-litowo-jonowy

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Czujniki-krawedzi-schodow

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Czas-ladowania-300-min

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Czas-pracy-bezprzewodowej-120-min

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Komunikacja-dotykowy-panel-sterowania-wyswietlacz

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Pojemnosc-zbiornika-na-kurz-0-6-l

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Opcje-czyszczenia-mopowanie-odkurzanie

Odkurzacz-robot-sprzatajacy-Proscenic-800T-Funkcje-robota-automatyczny-powrot-do-bazy-wirtualna-sciana-zdalne-sterowanie-inne

50 Przedmioty

Opis

Stan
Zwrot konsumencki
Gwarancja sprzedawcy
6 miesięcy