O firmie

ZEBRA to polska firma z siedzibą we Wrocławiu, działająca na rynku ogólnokrajowym od 2001 r., specjalizująca się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo telewizory z zerowym przebiegiem czasowym, używane(odnowione) komputery, monitory, notebooki oraz inne komputerowe akcesoria renomowanych producentów. Pochodzą one z zachodnich firm leasingowych, gdzie po upływie okresu leasingu operacyjnego (zazwyczaj 2 lata) sprzęt wraca do leasingodawcy, a następnie poddawany jest gruntownym testom. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu bardzo wysokiej jakości urządzenia najlepszych światowych producentów po nadzwyczaj atrakcyjnych cenach. Co więcej, udzielamy do gwarancji aby nie musieli się Państwo martwić ewentualnymi usterkami, które mogłyby pojawić się w czasie użytkowania sprzętu.

Wychodząc naprzeciw życzeniom szerokiej gamy klientów, zaspokajając potrzebę mobilności, wygody i komfortu pracy - postawiliśmy na dystrybucję przede wszystkim komputerów przenośnych - notebooków najbardziej uznanych na świecie marek - DELL, APPLE,IBM, HP i wielu innych.

Naszym klientom oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętu komputerowego, akcesorii, części zamiennych i eksploatacyjnych , ale przede wszystkim fachową pomoc przy doborze urządzeń, doradztwo w szerokim zakresie oraz najniższe ceny na rynku polskim.

Specjalizujemy się również w naprawach sprzętu komputerowego (odzyskiwanie danych, naprawa komponentów, wszelkie instalacje i aktualizacje)

Staramy się sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług są zadowoleni klienci.

Nasza oferta artykułów jest cały czas poszerzana o nowe pozycje dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić prawie natychmiastową dostępność poszukiwanych produktów.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży we Wrocławiu, sklepu internetowego, do portalu aukcyjnego Allegro a już niebawem do portalu e-bay.