Sklep Internetowy działający pod adresem www.phzebra.pl, prowadzony jest przez "Przedsiębiorstwo Handlowe Zebra s.c. Andrzej Lisek, Mirosław Tęcza" z siedzibą we Wrocławiu, ul. Tęczowej 57. NIP: 899-25-24-028. Regon: 933046994. Andrzej Lisek został wpisany przez Prezydenta Wrocławia do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 105753. Mirosław Tęcza został wpisany przez Prezydenta Wrocławia do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 131443.


1.    Sklep Internetowy umożliwia składanie zamówień na towary za pośrednictwem sieci Internet.
2.    Produkty prezentowane na stronie sklepu nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisów kodeksu cywilnego.
3.    Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
4.    Realizacja zamówienia następuje, gdy na konto bankowe Przedsiębiorstwa Handlowego Zebra s.c. wpłynie zapłata za zamówiony towar wraz z ceną wybranej formy przesyłki.
5.    W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący może zdecydować, czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane.
6.    Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie trzy dni robocze od dnia rozpoczęcia realizacji określonego w punkcie 4.
7.    Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy: 1 dzień roboczy w wypadku przesyłki kurierskiej, 3 dni robocze w przypadku wysyłki pocztą.
8.    Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
9.    Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego.
10.    Forma zapłaty za zamówiony towar jest określana przez Kupującego w odpowiednim formularzu podczas składania zamówienia.
11.    Zwrot towaru. Kupujący może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 1 dnia od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi dodatkowych(od momentu sprzedaży) śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar, po wcześniejszym zawiadomieniu e-mailowym na adres biuro@phzebra.pl, należy odesłać razem z otrzymaną z nim fakturą VAT, bądź paragonem fiskalnym na adres firmy: Przedsiębiorstwo Handlowe Zebra s.c. ul. Tęczowej 57, 53-601 Wrocław. Przedsiębiorstwo Handlowe Zebra s.c.  gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.
12.    Gwarancja. Towary w Sklepie Internetowym objęte są gwarancją, której długość trwania określona jest dla każdego produktu w jego opisie. Okres gwarancyjny rozpoczyna się w dniu odebrania przesyłki przez Kupującego.
13.    Reklamacje. Jeśli w czasie trwania okresu gwarancji Kupujący stwierdzi wady w produkcie, ma prawo domagać się jego nieodpłatnej naprawy, bądź – jeśli naprawa jest niemożliwa – wymiany towaru na wolny od wad.
14.    Reklamacji nie podlegają towary uszkodzone mechanicznie przez Kupującego.
15.    Aby rozpocząć procedurę reklamacyjną, wadliwy towar należy, po wcześniejszym zawiadomieniu e-mailowym na adres biuro@phzebra.pl, odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT, bądź paragonem fiskalnym oraz opisem usterki na adres firmy: Przedsiębiorstwo Handlowe Zebra s.c. ul. Tęczowa 57, 53-601 Wrocław.
16.    Czas rozpatrywania reklamacji wynosi do 14 dni roboczych od dnia otrzymania przez Sprzedającego wadliwego towaru.
17.    Procedura reklamacyjna, a w szczególności naprawa sprzętu może potrwać do 30 dni, w zależności od dostępności części zamiennych.
18.    W wypadku, gdy naprawa reklamowanego towaru jest niemożliwa, a Sprzedający nie ma na stanie towaru na wymianę, Kupującemu przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za zakupiony towar.
19.    Po zakończonej procedurze reklamacyjnej, towar zostanie odesłany na wskazany przez Kupującego adres.